Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Motor Mekanik

Motor Mekanik

Land Rover araçlarınızın her türlü mekanik, motor  tamir ve bakım işleri deneyim sahibi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.

Araçlarınızla ilgili tüm sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmek için Land Rover üretimi tüm araçların var olan ve yeni çıkan modellerinin teknolojileri yakından takip edilmekte bu sayede araç arıza teşhisinde tutarlılık sağlanmaktadır. Land Rover Anıl Oto özel servis olarak hizmet veren firmamız bünyesinde araçlarınızın tamir bakım çalışmaları orjinal yedek parça veya istediğiniz halinde birebir uyumlu parça ile gerçekleştirilmektedir. 

Motor ve mekanik bakım, tamir işlemleri ile orjinal yedek parçalar servisimizin onarım garantisindedir. Araçlarınızın bakımı ve parça değişimi yapılırken araç kullanma klavuzunda yazan teknik spefikasyonlara birebir uyumlu parça ve bakım ürünleri kullanılır. Land Rover Anıl Oto özel servisi'nde araçlarınızın arıza teşhisi için bizzat ustalarımız tarafından şikayetleriniz dinlenir. Randevu sistemi ile araçlarınız size verilen gün ve saatte sizlere teslim edilir. 

Land Rover Anıl Oto özel servisi'nde araçlarınızın kasko ve sigorta kapsamında tamir işlemleri titizlikle gerçekleştirilmekte evrak takip ve kayıt işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Önceki
Elektrik ve Elektronik Sistemler
Sonraki
Periyodik Bakım

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM