Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Elektro Mekanik

Elektro Mekanik

Land Rover servisimizde araçlarınızdaki arızaların tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, en son teknoloji kullanılarak, orjinal Land Rover yazılımı ve test cihazı ile yapılmaktadır.

Land Rover araçlarınızın bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmektedir. Yapılan elektronik kontrolde parça değişimi gerektirmeyen, geçici elektronik arızalar Land Rover servisimizce yapılmaktadır. Eğer parça değişimi gerekiyorsa, müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi servisimizde gerçekleştirilmektedir.

Elektromekanik problemler arasında, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag arızaları, fren sistemi arızaları, havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, park mesafe kontrol sistemi gibi tüm elektrik-elektronik araç problemleri orjinal Land Rover test cihazı yardımı ile tespit edilerek onarımları yapılmaktadır. Onarım sonrası yeni takılan parçalar kodlanarak, araç sistemlere tanıtılması sağlanmaktadır.

Sonraki
Elektrik ve Elektronik Sistemler

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM